Raspored informacija za roditelje (2018./2019.)

Razrednici

razredRazrednikDanTermin prije podneTermin poslije podne
1. aJadranka Špiranovićutorak9:50 - 10:3515:50 - 16:35
1. cMarica Galičićčetvrtak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
1. dVesna Ausman
2. aJadranka Ivićutorak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
2. bVanja Bošnjakponedjeljak10:35 - 11:2516:35 - 17:25
2. cStela Horvatponedjeljak9:50 - 10:3015:50 - 16:30
3. aLjerka Vuksanić Puljekpetak9:50 - 10:3015:50 - 16:30
3.bMario Peroševićsrijeda8:50 - 9:3514:50 - 15:35
3.cNediljka Miličevićčetvrtak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
4. aSenka Špoljatrićpetak9:50 - 10:3515:50 - 16:35
4. cVerica Jezdićčetvrtak9:50 - 10:3515:50 - 16:35
4.dSanja Košutićponedjeljak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
5. aIngrid Pavićčetvrtak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
5. bBoris Šimićponedjeljak11:30 - 12:1517:30 - 18:15
5. cVedran Reketipetak9:50 - 10:3015:50 - 16:30
5. dMarko Skelacsrijeda9:50 - 10:3015:50 - 16:30
6. aSandra Roguljićpetak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
6. bAnabela Balint Jelićponedjeljak11:30 - 12:1517:30 - 18:15
6. cStjepan Vidakovićpetak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
6. dAnica Zrnačetvrtak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
7. aMirta Mihaljevićponedjeljak9:50 - 10:3515:50 - 16:35
7. bLucija Tolušićponedjeljak9:50 - 10:3515:50 - 16:35
7. cIvka Bušićponedjeljak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
8. aMaja Huispetak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
8. bMarija Nenadićpetak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
8. cIvana Kunasrijeda10:40 - 11:2516:40 - 17:25
8. dGoran Kupčerićčetvrtak9:50 - 10:3015:50 - 16:30
OPPAJosip Bagarićutorak11:30 - 12:1517:30 - 18:15
OPPBMonika Kubatutorak11:30 - 12:1517:30 - 18:15
2. BOCSanela Čuljakutorak11:30 - 12:15-
4. BOCAna Ivanovićutorak11:30 - 12:15-
1./3. BOCIva Černošekponedjeljak9:35 - 11:25-
1./3. NardDalila Birovljevićponedjeljak9:50 - 10:35-
2./4. NardBiserka Medvedčetvrtak9:50 - 10:35-
1./2. ŠagKornelija Berečićčetvrtak9:50 - 10:35-
3./4. ŠagIvana Andrić Pejaksrijeda9:50 - 10:35-

Učitelji

NastavnikDanTermin prije podneTermin poslije podne
Ana Šafrankoponedjeljak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
Darija Jančikićsrijeda8:50 - 9:3514:50 - 15:35
Tihana Rikertponedjeljak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
Vedran Slunjskiponedjeljak/utorak8:50 - 9:35 utorak14:00 - 14:45 ponedjeljak
Marijana Schneiderpetak/utorak9:35 - 10:2015:35 - 16:20
Nataša Županpetak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
Ivan Biuklijaponedjeljak11:25 - 12:1517:25 - 18:15
Valentina Škorvagautorak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
Ana Pušićčetvrtak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
Matija Bartolovićponedjeljak9:35 - 10:1515:35 - 16:15
Kristina Bošnjakponedjeljak9:50 - 10:3513:05 - 13:50
Marija Pintarićsrijeda8:50 - 9:3514:50 - 15:35
Jasmina Bikadiutorak9:50 - 10:3515:50 - 16:35
s. Danijela Škoroutorak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
Zrinka Blažević
Božana Kunapetak9:35 - 10:2015:35 - 16:20
Davor Šokac
Vlasta Buljan
Biljana Pantošpetak/utorak9:35 - 10:35 petak18:15 - 19:00 utorak