Raspored dopunske nastave, dodatne nastave i izvannastavnih aktivnosti

 Dopunska nastavaDodatna nastavaIzvannastavne aktivnosti
RAZREDNA NASTAVA
Ljerka Vuksanić PuljekJutro - srijeda 5.sat
Popodne - ponedjeljak 0.sat
Jutro - utorak 5.sat
Popodne - petak 0.sat
Četvrtak u jutarnjoj smjeni 4. i 5. sat
Mario PeroševićPonedjeljak - 5. i 0. satUtorak - 5. i 0. satČetvrtak u jutarnjoj smjeni 12:20 - 13.55
Nediljka Miličević
Senka ŠpoljarićSrijeda - 5. satUtorak - 5. satČetvrtak - 5. sat
Sanja KošutićPonedjeljak - 5. satUtorak - 5. satSrijeda - 5. sat
Jadranka ŠpiranovićUtorak - 5. satPonedjeljak - 5. satČetvrtak - 5. sat
Marica Galičić-Srijeda - 5. sat-
Vesna AusmanSrijeda - 5. sat--
Jadranka IvićPonedjeljak - 5. satUtorak - 5. satSrijeda - 5. sat
Vanja BošnjakUtorak - 5. satPonedjeljak - 5. satČetvrtak - 5. sat
Stela HorvatUtorak - 5. sat-Srijeda - 5. sat
Verica JezdićPonedjeljak - 5. satSrijeda - 5. satPetak - 5. sat
Ana Ivanović
Sanela Čuljak
Tamara Maras
Biserka MedvedČetvrtak - 5. satSrijeda - 5. satPetak - 5. sat
Iva ČernošekČetvrtak - 5. satSrijeda - 5. satPetak - 5. sat
Kornelija BerečićUtorak - 5. satPonedjeljak - 5. satČetvrtak - 5. sat
Ivana Andrić PejakSrijeda - 5. sat-Četvrtak - 5. sat
HRVATSKI JEZIK
Mirta MihaljevićUtorak - 6. satUtorak - 7. sat-
Darija Jančikić
Ivana KunaPoned. - 0. ili 7. sat-Četvrtak - 18 sati
Ana ŠafrankoUtorak 6. ili 0. Sat
Četvrtak 7. i 0. sat
LIK. KULTURA
Vedran Slunjski
GLAZ. KULTURA
Maja Huis
ENGLESKI JEZIK
Ingrid PavićPonedjeljak 6. satČetvrtak 7. Sat / 0. sat-
Nataša ŽupanPonedjeljak - 6. Sat (6.c)
Utorak - 6. Sat (5.c/d.)
Petak =. Sat ili 7. sat
Marijana SchneiderUtorak(Šag) - 5. satPonedjeljak(Boc.) - 6. Sat
Četvrtak(Nard) - 5. sat
Srijeda (vrtlari) 5. I 6. Sat prijepodne
Ivan BiuklijaČET, 13:05PON, 13:05
Sandra Roguljić
MATEMATIKA
Blanka PejakPonedjeljak - 6. Sat
Srijeda - 6. Sat
Petak - 6. Sat / 0. sat
Valentina ŠkorvagaSrijeda - 6. Sat
Četvrtak 0. sat
Petak - 12:45 - 13:50
Antonia ŠtefićČetvrtak od 13:10 - 14:00
Utorak od 13:10 - 14:00
Srijeda 13:10 - 14:00
Petak 12:20 - 13:05 i 18:20 - 19:05
Goran Kupčerić6. R utorak 13:00 sati
7. R četvrtak 13:00 sati
Srijeda 13:00 satiUtorak 15:50 sati
FIZIKA
Matija BartolovićSrijeda - A smjena 13:00 satiPonedjeljak - A smjena 13:00 satiPetak - A smjena 11:30 - 14:00 sati
Biljana Pantoš
KEMIJA/BIOLOGIJA
Anabela Balint JelićSrijeda - 7. Sat
Utorak 1. sat
Ponedjeljak 7. R - 7. Sat
Utorak 8. R - 7. sat
Utorak - 6. sat
Jasmina BikadiSvaki drugi tjedan
Utorak, četvrtak - 13:10 - 13:55
Ivka BušićUtorak, srijeda
13:05 - 13:55 (BIO)
Ponedjeljak - 12:15 - 13:00; 18:15 - 19:00
POVIJEST/GEOGRAFIJA
Vladimir MiloševićUtorak i četvrtak 13:05 - 13:50Srijeda i četvrtak 13:10 - 13:55
Stjepan VidakovićUtorak i petak 13:00
Četvrtak i ponedjeljak 13:00
Četvrtak 13:00
Marija PintarićPonedjeljak i utorak - 13:00Utorak 6. sat i svaki drugi srijeda i petak od 13:00
TJELESNA KULTURA
Mira GlavašPonedjeljak 12:20 - 13:05, utorak 13:05 - 13:50, petak 13:05 - 13:50
Marko Skelac
VJERONAUK
Danijela ŠkoroPetak 11:30 - 12:30 i 12:30 - 13:30
Marija Nenadić
Zrinka Blažević
Anica ZrnaPonedjeljak 12:15 - 13:05 i 18:15 - 19:00
INFORMATIKA
Davor Šokac
Sanja Antolović Kurtović