RAZREDNA NASTAVA | | | |
Ljerka Vuksanić Puljek/ Vanesa Arambašić Hegeduš | utorak, 6. sat | prijepodne: petak 5. sat; poslijepodne: petak 0.sat | srijeda 5. sat |
Sanela Čuljak | četvrtak 1.sat | utorak 6.sat | petak 5.sat |
Kornelija Berečić | ponedjeljak, prijepodne 6. sat, poslijepodne 0. sat | petak, 5. sat | |
Senka Špoljarić | srijeda 5.sat | ponedjeljak 6.sat | četvrtak 6.sat |
Sanja Košutić | srijeda 5. sat | ponedjeljak 5. sat | |
Jadranka Špiranović | utorak 5. sat | ponedjeljak, prijepodne 5. sat; poslijepodne 0. sat | srijeda, prijepodne 5. sat; poslijepodne 0. sat |
Verica Jezdić | petak 4.sat | ponedjeljak5.sat | četvrtak 6.sat |
Biserka Medved | ponedjeljak prije podne 5.sat/poslije podne 0. sat | srijeda,prije podne 5.sat /poslije podne 0.sat | četvrtak ,5.sat |
Jadranka Ivić | utorak, prijepodne 5.sat / poslijepodne 0.sat | četvrtak, prijepodne 6.sat / poslijepodne 0.sat | srijeda, prijepodne 6.sat / poslijepodne 0.sat |
Vanja Bošnjak | ponedjeljak, 5.sat (prijepodne), 0.sat (poslijepodne) | srijeda, 5.sat | četvrtak,5.sat (prijepodne), 0.sat (poslijepodne) |
Stela Horvat | ponedjeljak 6.sat | --- | četvrtak 5. i 6. sat |
Ana Ivanović | srijeda 5. sat | | četvrtak 6. sat |
Tamara Maras | srijeda 5.sat (hj), četvrtak 6.sat (m) | | četvrtak, 1.sat |
Iva Černošek | ponedjeljak 5.sat | ponedjeljak 6.sat | četvrtak, 5.sat |
Jelena Čolaković | utorak 5.sat (m), četvrtak 5.sat (hj) | | ponedjeljak 4.sat |
Ivana Andrić Pejak | | | |
Dalila Birovljević | | ponedjeljak, 5.sat (11:30 - 12.15) | četvrtak, 4.sat (10:40 - 11:25) |
HRVATSKI JEZIK | | | |
Mirta Mihaljević | ponedjeljak,6.sat | četvrtak,0.sat | |
Darija Jančikić | četvrtak, 0. sat | utorak, 6. sat | |
Ivana Kuna | srijeda, 7. sat | ponedjeljak, 6.sat | petak 12:30 - 13:45 |
Ana Šafranko | ponedjeljak, 7. sat; srijeda 0. sat | petak 6./0. sat | |
LIK. KULTURA | | | |
Vedran Slunjski | | | |
GLAZ. KULTURA | | | |
Maja Huis | | | pon/uto/čet - 0./7.sat veliki zbor;srijeda - 0./7.sat mali zbor |
ENGLESKI JEZIK | | | |
Ingrid Pavić/ Filip Ivančević | četvrtak 6.sat | ponedjeljak 7./0. sat | |
Nataša Župan/ Rina Benko | | | |
Marijana Schneider | | četvrtak, 6.sat prijepodne | ponedjeljak, 6.i 7.sat prijepodne / 6. i 0.sat poslijepodne (12:20 - 13:55) |
Ivan Biuklija | četvrtak, 6. sat | - | - |
Sandra Roguljić | ponedjeljak i četvrtak 7./0.sat | utorak 0.sat | |
MATEMATIKA | | | |
Ana Pušić | pon 7.sat, sri 7.sat | četvrtak 0.sat | |
Valentina Škorvaga | prije podne srijeda 6. i 7. sat; popodne ponedjeljak 0. i srijeda 6.sat | prije podne petak 6. i 7. sat; popdne srijeda 0. i petak 0. sat | |
Goran Kupčerić | srijeda 0. ili 7. sat | petak 0. ili 6. sat | |
Marina Hegol | srijeda 7. sat, četvrtak 0. sat | ponedjeljak 7. sat, utorak 0. sat | |
FIZIKA | | | |
Matija Bartolović | utorak 13:05 - 14:00 | srijeda i četvrtak 13:05 - 14:00 | petak 12:20 - 14:00 |
Biljana Pantoš | | | ponedjeljak, utorak ili petak, ovisno o tjednu |
KEMIJA/BIOLOGIJA | | | |
Anabela Balint Jelić | ponedjeljak 7.sat/četvrtak 0.sat i utorak 0.sat/7.sat | srijeda 7.sat / petak 0.sat | |
Božana Mijatov | ponedjeljak 0. sat | utorak 0.sat | četvrtak 7.sat |
POVIJEST/GEOGRAFIJA | | | |
Ivana Kapular | | četvrtak 13:10 - 13:55 | srijeda 13:10 - 13:55 |
Igor Zdenčanović | | petak 0. ili 6. sat | |
Marija Pintarić/ Lucija Zemljak | | | četvrtak 0. sat |
TJELESNA KULTURA | | | |
Ana Vuković | | | utorak 0./7.sat - Crveni križ; srijeda 0./7 sat- odbojka/atletika |
Marko Skelac | | | |
VJERONAUK | | | |
Juliana Beretić | | | |
Marija Nenadić | | | četvrtak 3.sat Misijska skupina |
Anica Zrna | | | |
INFORMATIKA | | | |
Davor Šokac | | | |
Vlasta Buljan | | utorak 0. sat, srijeda 5. sat | |
Davor Milošević | | | ponedjeljak 6. i 7. sat u prijepodnevnoj smjeni |
NJEMAČKI JEZIK | | | |
Iva Romić | | | |