Prijem učenika naše škole kod župana osječko-baranjske županije

I ove su godine učenici naše škole postigli zapažene uspjehe na županijskim natjecanjima. Učenici s najzapaženijim uspjesima na razini Županije pozvani su na svečani prijem kod župana osječko-baranjske županije 12. lipnja 2015 u 9 sati u prostorijama na Trgu Ante Starčevića 2 u Osijeku. Time se ove školske godine, 2015./2016., može pohvaliti Alen Arambašić, učenik 7. razreda naše škole koji je na smotri mladih poduzetnika-tehničara osvojio zapaženo 3. mjesto pod mentorstvom Zvonimira Hajnca i učiteljice tehničke kulture, Biljane Pantoš. Pozvani su i predstavnici Školskog učeničkog zbora pod dirigentskom palicom Maje Huis koji su i ove godine postigli ogroman uspjeh osvojivši 2. nagradu na Državnom natjecanju zborova u Požegi čime su postali Vice prvaci u kategoriji starijih dječjih zborova. Navedeni uspjesi su uspjesi svakog pojedinačnog učenika i učitelja-mentora, ali i Škole u cjelini na čemu čestitamo svima zaslužnima i nadamo se da će svake školske godine marljivi trud i rad naših učenika biti prepoznat!