Obnovljena fontana – novi ures škole

U srijedu 5. listopada 2016.godine po prvi smo puta obilježili Dan učitelja na jedan drugačiji i zanimljiviji način.

Prigodno,uz Dan učitelja,a u sklopu Dječjega tjedna,gradonačelnik Valpova,gospodin Leon Žulj, i ravnatelj Škole,gospodin  Dalibor Košutić, pustili su u  rad obnovljenu fontanu ispred glavnoga ulaza Škole.

fontana_1700058100320461

Obnova je fontane započeta na inicijativu Gradonačelnika,simbolično kao početak brojnih aktivnosti kojima je osnovna svrha temeljita obnova Škole i izgradnja zgrade Glazbene škole koja se i ove školske godine može pohvaliti sve većim brojem polaznika .

Gradonačelnik Valpova,gospodin Leon Žulj,izrazio je zadovoljstvo realizacijom ovoga zajedničkoga projekta i naglasio kako obnovu fontane možemo promatrati i kroz prizmu života koji kuca iza zidova i prozora naše Škole.

Ravnatelj Dalibor Košutić svim je učiteljima čestitao njihov dan i zahvalio im na požrtvovnosti i nesebičnosti koje daruju svojim učenicima svakoga dana.

Poput pravih znatiželjnih novinara,nismo mogli odoljeti upitati svoje vršnjake glede dojmova.

Naravno,svi su oduševljeni fontanom koja će krasiti okružje naše Škole.

Novinari 7.a: Žana Ćužić
Leona Kopjar
Sofija Mihaljević
Petra Valdin