Županijsko natjecanje u krosu

U četvrtak, 27.10.2016. god. na pomoćnom igralištu “NK Valpovke” održano je županijsko natjecanje u krosu za mladiće i djevojke osnovnih i srednjih škola.kros_zupanijsko_201610270136_04

Iz naše škola plasirali su se mladići 5, 6 i 7, 8 razreda. Prvo su trčali mladići 7. i 8. razreda koji su osvojili šesto mjesto od ukupno sedam ekipa osnovnih škola naše županije. Mladići iz 5. i 6. razreda su osvojili odlično drugo mjesto s ukupno 20 bodova iza osnovne škole iz Antunovca koja je osvojila 15 bodova (cilj je imati što manje bodova) treća je bila osnovna škola iz Osijeka Ivan Filipović s 22 boda.

Za 7. i 8. razrede trčali su: Anto Lovrić, Dorijan Kurdija i Leonid Orozović. Za 5. i 6. razrede su trčali: Bepo Katunarić, Noa Petrović i Domagoj Kučinac.

Marko Skelac