Najzabavniji koncerti u glazbenoj školi

Sinoć su se već tradicionalno, petu godinu zaredom, u Glazbenoj školi održali Koncerti pod maskama. Prve godine je krenulo pomalo stidljivo, samo na klavirskom odjelu. Sinoć smo imali prilike čuti učenike svih odjela glazbene škole raspoređene u dva koncerta jer je nastupilo čak 70 učenika! To su zasigurno najzabavniji koncerti naše škole, jer su djeca uz uzbudljivi element maskiranja opuštenije usredotočena na svoje muziciranje. Osim što je za oko bilo vrlo atraktivno, ponekad i smiješno, i unatoč tome što su nastupili samo mlađi polaznici škole ( do 3.razreda ), moglo se čuti puno kvalitetnih i uvjerljivih izvedbi koje su izazvale buru oduševljenja kod publike. Ponosno ističem kako je vidljivo da Glazbena škola i dalje upisuje i odgaja talente od kojih će neki, već sada to vjerujem, zasigurno nastaviti svoj glazbeni put i u srednjoj glazbenoj školi.

Pokazalo se da su ovakvi događaji dodatni poticaj u radu naših učenika i njihovih profesora, a povratne informacije učenika i njihovih roditelja potvrđuju da nam je sinoć svima bilo prekrasno glazbom ispunjeno veče!

Tihana Ivanković