Obavijest učenicima br. 6./2017.

Obavještavam učenike i djelatnike da Koordinacije udruga iz Domovinskog rata Valpovštine i ove godine organizira obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine akcijom “I U MOM GRADU VUKOVAR SVIJETLI” u petak 17. studenog 2017. godine u 17.30 na Trgu kralja Tomislava u Valpovu.

Naša Škola će organizirati zajednički odlazak, pa molim zainteresirane učitelje razredne i predmetne nastave „B” smjene da se do četvrtka (16. studenog 2017.) do 9.00 sati jave pedagogu ili psihologu kako bi pripremili lampione koji će dobiti svaki razred.

Napominjem da učitelj koji vodi razred na obilježavanje Dana sjećanja odgovara za dostojanstveno ponašanje naših učenika tijekom intoniranja himne i prigodnog programa.

Pozivam učitelje, učenike i njihove roditelje iz „A” smjene da svojom svijećom i sjećanjem odaju dužnu počast herojskom gradu Vukovaru i brojnim žrtvama koje su utkane u samostalnu Republiku Hrvatsku.

Valpovo, 14. studenog 2017. godine

Ravnatelj
Dalibor Košutić, prof.v.r.