“Sovice” posjetile 4.a

U četvrtak, 19. travnja predškolska skupina “Sovice” iz dječjeg vrtića “Maza” posjetila je 4.a razred naše škole. Odgojiteljice Sarita Brkić i Tihana Antolović zajedno s djecom provele su projekt Sova – noćna ptica i grabljivica. Dio projekta je 30 mališana predstavilo učenicima, učiteljici Jadranki Špiranović i pripravnici Matei Sopić, podijelivši zanimljivosti i činjenice o sovama i tako ih naučili nešto novo. Također su veselim pjesmicama i recitacijama izmamili svima osmijehe na lica. Kako se radi o predškolskoj skupini i bliži se polazak u prvi razred, djeca su nakratko zauzela i mjesta u školskim klupama. Različitim aktivnostima, uz pomoć četvrtaša, iskusili su mali dio onoga što ih očekuje već na jesen. Nadamo se da im je ovaj kratak posjet i boravak u školi bio lijep i veselimo se sljedećem susretu kada će i oni biti naši učenici.

Matea Sopić