Gradonačelnik u posjetu našoj Školi

U srijedu, 2. listopada 2019. našu je Školu posjetio gradonačelnik Grada Valpova Matko Šutalo sa svojom zamjenicom Anom Brajnović i predsjednikom Mjesnog odbora Valpovo Markom Barišićem. Tema gradonačelnikova sastanka s ravnateljem Daliborom Košutićem bio je nastavak uspješne suradnje gradske uprave sa Školom. Govorilo se o mogućim novim projektima koji bi u 2020. godini unaprijedili sam rad i izgled matične škole i područnih škola. Ravnatelj naše Škole pokazao je gradonačelniku i njegovim suradnicima nove školske ormariće koje je financirao Grad Valpovo te završne radove na učionici u prirodi koju je financirao Mjesni odbor Valpovo. Nakon što su gosti posjetili drugi razred i kratko prisustvovali nastavi, gradonačelnik je sa svojim suradnicima obišao i sportske terene te je dogovoren početak njihove obnove. Sportski tereni doista su u vrlo lošem stanju, a njihovom sanacijom i uređenjem okoliša ponovno će živnuti valpovački školski stadion. Gradonačelnik je naglasio da će Grad Valpovo i dalje financijski pomagati našoj Školi kako bi djeca imala što bolje i kvalitetnije uvjete za obrazovanje.