Božićna bajka u tramvaju

U srijedu, 4. prosinca 2019. učenici naše Škole sudjelovali su na manifestaciji „Božićna bajka u osječkom tramvaju“ u organizaciji naše Škole i Lions kluba Valpovo – Belišće. Polazak je bio u 16 sati iz školskog dvorišta u Valpovu, Nardu i Šagu. Po dolasku na Trg Ante Starčevića učenici su se upoznali s tramvajem kao ekološki prihvatljivom vrstom prijevoza te su pristupili bajci. Razveselio ih je interaktivan sadržaj dječje božićne predstave, koja je, osim što je bila edukativnog karaktera, vrlo zabavna zahvaljujući likovima vilenjaka, Djeda Božićnjaka i Bake Mraz. Na kraju predstave učenici su dobili dar od najpoznatijeg djeda na svijetu. Ovu lijepu božićnu priču nastavili smo u McDonald’su gdje su se učenici razveselili Happy Mealu. Puni lijepih dojmova vratili smo se kućama oko 19 sati.

Učiteljica PŠ Šag Kornelija Berečić