Božić s glazbenim školama

Dana 18. prosinca 2021. u Hrvatskom narodnom kazalištu s početkom u 11:00 održan je koncert pod nazivom Božić s glazbenim školama.

Pokrovitelj i inicijator koncerta je Osječko – baranjska županija, točnije Upravni odjel za obrazovanje i mlade. Sudjelovale su sve glazbene škole s područja naše županije (Donji Miholjac, Našice, Beli Manastir, Đakovo, Osijek) i naša škola. Tijekom koncerta župan Ivan Anušić nagradio je najuspješnije odgojno – obrazovne djelatnike naše županije.

Našu školu predstavili su učenici Adrian Ivanković na saksofonu i Dorian Baban na klaviru. Oba nastupa su bila izuzetno uspješna i zapažena od strane struke i publike. Kao škola možemo biti ponosni na naše učenike koji su nas predstavili u najboljem svjetlu.

Čestitke učenicima, mentorima i korepetitorici.