Županijska smotra učeničkih zadruga Osijek 2023.

Smotra učeničkih zadruga Osječko-baranjske županije održana je 05. svibnja ove godine u dvorištu OŠ Franje Krežme u Osijeku. Ova manifestacija u organizaciji Hrvatske udruge učeničkih zadruga održana je dvadeseti put! Učeničkim radovima, uporabnim i ukrasnim predmetima te poljoprivrednim i prehrambenim proizvodima predstavilo se tridesetak učeničkih zadruga koje djeluju u Osječko –baranjskoj županiji.
Učenička zadruga naše škole „Karašica“, prezentirala je med, mladi luk I rotkvice, proizvode nastale u suradnji prirode i naših vrijednih učenika zadrugara.

Naša UZ “Karašica” u konkurenciji od 54 zadruge osvojila je 17. mjesto .

UZ “Karašica” predstavljali su naši učenici 8.b razreda- pčelari – Vilim Fuderer, Borna Trampus i Frederik Gebaj.

Mentor: Matija Bartolović.