Raspored informacija za roditelje (2017./2018.)

Razrednici

RazredRazrednikDanTermin prije podneTermin poslije podne
1. aJadranka Ivićčetvrtak9:50 - 10:3515.50 - 16.35
1. bVanja Bošnjakponedjeljak8:50 - 9:3514:50 - 15.35
1. cStela Horvatsrijeda9.50 - 10.3515.50 - 16.35
2. aLjerka Vuksanić Puljeksrijeda9.50 - 10.3515.50 - 16.35
2. bMario Peroševićponedjeljak9.50 - 10.3515.50 - 16.35
2. cNediljka Miličevićutorak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
3. aSenka Špoljarićutorak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
3.cVerica Jezdićčetvrtak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
3. dSanja Košutićsrijeda8:50 - 9:3514:50 - 15:35
4. aJadranka Špiranovićponedjeljak9:50 - 10:3515.50 - 16.35
4. cMarica Galičićsrijeda9:50 - 10:3515.50 - 16.35
4.dVesna Ausmanponedjeljak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
5. aSandra Roguljićutorak11:30 - 12:1517:30 - 18:15
5. bAnabela Balint JelićČetvrtak 10:45 - 11:25Petak 16:40 - 17:25
5. cNataša Županpetak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
5. dAnica Zrnapetak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
6. aMirta Mihaljevićponedjeljak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
6. bAntonia Štefićponedjeljak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
6. cIvka Bušićpetak9:50 - 10:3515.50 - 16.35
7. aMaja Huisponedjeljak9:50 - 10:3515.50 - 16.35
7. bMarija Nenadićpetak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
7. cIvana Kunaponedjeljak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
7. dGoran Kupčerićsrijeda9:50 - 10:3515.50 - 16.35
8. aIngrid Pavićutorak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
8. cDarija Jančikićsrijeda10:40 - 11:2516:40 - 17:25
8. dStjepan Vidakovićčetvrtak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
OPPAJosip Bagarić
OPPBSanja Kupčinovacsrijeda11:25 -12:1517:25 - 18:15
1. BOCSanela Čuljakutorak11:30 - 12:15
3. BOCAna Ivanovićutorak11:30 - 12:15
2./4. BOCTamara Marassrijeda9:50 - 10:35
1./3. NardBiserka Medvedčetvrtak9:50 - 10:35
2./4. NardIva Černošek/ Dalila Birovljevićponedjeljak9:50 - 10:35
1./4. ŠagKornelija Berečićsrijeda9:50 - 10:35
2./3. ŠagIvana Andrić Pejakutorak9:50 - 10:35

Učitelji

NastavnikDanTermin prije podneTermin poslije podne
Ana Šafranko
Vedran Slunjski
Marijana Schneiderpetak9:50 - 10:3513:00 - 13:45
Ivan Biuklijaponedjeljak10:00-10:3516:00-16:35
Valentina Škorvagapetak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
Blanka Pejakčetvrtak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
Matija Bartolovićpetak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
Vladimir Miloševićčetvrtak10:40 - 11:2516:40 - 17:25
Marija Pintarićutorak9:50 - 10:3515.50 - 16.35
Jasmina Bikadičetvrtak9:50 - 10:3515.50 - 16.35
Mira Glavašpetak9:50 - 10:3515.50 - 16.35
Marko Skelac
s. Danijela Škoroutorak8:50 - 9:3514:50 - 15:35
Zrinka Blažević
Božana Kunaponedjeljak9:00 - 9:4515:00 - 15:45
Davor Šokac
Vlasta Buljančetvrtak11:25 - 12 :1017:25 - 18:10
Biljana PantošPetak 9:35 - 10:20