Razrednici
razred | Razrednik | Dan | Termin prije podne | Termin poslije podne |
---|---|---|---|---|
1. a | Senka Špoljarić | utorak | 3.sat (9:50 - 10:35) | 3.sat (15:50 - 16:35) |
1. c | Verica Jezdić | ponedjeljak | 2.sat ( 8:50-9:35) | 2.sat (14:50 -15:35) |
1. d | Sanja Košutić | srijeda | 2.sat (8.50- 9.35) | 2. sat (14.50- 15.35) |
2. a | Jadranka Špiranović | ponedjeljak | 2.sat (8:50 - 9.35) | 2.sat (14.50 - 15.35) |
2. c | Biserka Medved | četvrtak | 2.sat (8:50 - 9:35 ) | 2 sat (14: 50 - 15 :35) |
2. d | Jadranka Ivić | utorak | 4.sat (10:40 - 11:25) | 4.sat ( 16:40 - 17.25) |
3. a | Vanja Bošnjak | četvrtak | 2.sat (8:50-9:35) | 2.sat (14:50-15:35) |
3. c | Stela Horvat | četvrtak | 4.sat (10:40 - 11:25) | 4.sat (16:40 - 17:25) |
4. a | Ljerka Vuksanić Puljek/ Vanesa Arambašić Hegeduš | utorak | 4. sat (10:40 - 11:25) | utorak (10:40 - 11:25) |
4. b | Sanela Čuljak | srijeda | 4.sat (10:40-11:25) | 4.sat(16:40-17:25) |
4. c | Kornelija Berečić | ponedjeljak | 3. sat (9:50 - 10:35) | 3.sat (15:50 - 16:35) |
5. a | Valentina Škorvaga | petak | 4.sat (10:40-11:25) | 4. sat(16:40-17:25) |
5. b | Vedran Slunjski | |||
5. c | Božana Mijatov | petak | 4. sat ( 10:40 - 11:25 ) | 4. sat ( 16:40 - 17:25 ) |
5. d | Matija Bartolović | ponedjeljak | 4. sat (10:40 - 11:25) | 4. sat (16:40 - 17:25) |
6. a | Ingrid Pavić / Filip Ivančević | ponedjeljak | 4.sat (10:40-11:25) | 4. sat (16:40-17:25) |
6. b | Ana Vuković | |||
6. c | Marko Skelac | |||
6. d | Davor Milošević | utorak (suprotna smjena razreda) | 4. sat (10:40 - 11:20) | 4. sat (15:50 - 16:35) |
7. a | Sandra Roguljić | ponedjeljak | 5.sat (11:30 - 12:15) | 5.sat (17:30 - 18:15) |
7. b | Mirta Mihaljević | utorak | 3.sat (9:50 - 10:35) | 3.sat (15:50 - 16:35) |
7.c | Darija Jančikić | srijeda | 4. sat (10:40-11:25) | 4. sat (16:40-17:25) |
8. a | Ana Šafranko | petak | 4. sat (10:40-11:25) | 4. sat (16:40-17:25) |
8. b | Anica Zrna | |||
8. c | Vlasta Buljan | ponedjeljak | 5. sat (11:30 - 12:15) | 5. sat (17:30 - 18:15) |
OPP A | Danijela Kudeljnjak | srijeda | 5. sat (11:30 - 12:15) | 5. sat (17:30 - 18:15) |
OPP B | Josip Bagarić | četvrtak | 5.sat (11,30-12,15) | 5. sat (17,30-18,15) |
2./3. BOC | Ana Ivanović | utorak | 3. sat (9:50 - 10:35) | |
1./4. BOC | Tamara Maras | ponedjeljak | 3.sat (9:50 - 10:35) | |
1./3. Nard | Iva Černošek | petak | 3. sat (9:50 - 10:35) | |
2./4. Nard | Dalila Birovljević | petak | 3. sat (9:50 - 10:35) | |
1./3. Šag | Ivana Andrić Pejak | |||
2./4. Šag | Jelena Čolaković | srijeda | 3. sat (9:50 - 10:35) |
Učitelji
Nastavnik | Dan | Termin prije podne | Termin poslije podne |
---|---|---|---|
Ivana Kuna | ponedjeljak | 9:50-10:35 | 15:50-16:35 |
Ivan Biuklija | ponedjeljak | 11:30 - 12:15 | 17:30 - 18:15 |
Marijana Schneider | četvrtak | 10:40 - 11:25 | 16:40 - 17:25 |
Nataša Župan/ Rina Benko | |||
Maja Huis | četvrtak | 10:40 - 11:25 | 16:40 - 17:25 |
Marina Hegol | srijeda | 10:40 - 11:25 | 16:40 - 17:25 |
Ana Pušić | četvrtak | 9:50-10:30 | 15:50-16:30 |
Goran Kupčerić | srijeda | 10:40 - 11:25 | 16:40 - 17:25 |
Marija Pintarić/ Lucija Zemljak | petak | 2. sat u B smjeni | 2. sat u B smjeni |
Anabela Balint Jelić | utorak | 10:40-11:25 | 16:40-17:25 |
Ivana Kapular | četvrtak | 11:30 - 12:15 | 17:30 - 18:15 |
Marija Nenadić | četvrtak | 9:50-10:35 | 15:50-16:35 |
Juliana Beretić | |||
Matija Bartolović | utorak | 8:50 - 9:35 | 14:50 - 15:35 |
Igor Zdenčanović | petak | 11:30 -12:15 | 17:30-18:15 |
Iva Romić | ponedjeljak | 9:50-10:35 | 15:50-16:35 |
Davor Šokac | |||
Biljana Pantoš | srijeda | neparni tjedan 10:35 - 11:25, parni tjedan 11:30 - 12:15 |