Fotografije naših učenika na izložbi “Međunarodni doživljaj baštine XIX”

Fotografije naših učenika Sonje Blažević i Petra Čvagića predstavljat će Hrvatsku na međunarodnoj fotografskoj izložbi “Međunarodni doživljaj baštine XIX” koju organizira Hrvatski fotosavez. Fotografije su izabrane između 998 fotografija od 128 autora pristiglih na natječaj. Uz fotografije naših učenika u hrvatskoj će se kolekciji naći još šest fotografija mladih hrvatskih autora. Više o ovom natječaju pročitajte na internetskim stranicama Zajednice tehničke kulture Valpovo-Belišće


Sonja Blažević: Pismo prošlosti, crteži na gotičkoj crkvi sv. Luke, Srednji Lipovac, središnja Hrvatska
Sonja Blažević: Pismo prošlosti, crteži na gotičkoj crkvi sv. Luke, Srednji Lipovac, središnja Hrvatska

Petar Čvagić: Odmor, Lonjsko polje, središnja Hrvatska
Petar Čvagić: Odmor, Lonjsko polje, središnja Hrvatska.