Naši učenici sudjelovali u radionici Društva Naša djeca

2. veljače u Gradskoj je knjižnici i čitaonici održana radionica izrade srca šivanjem. Srca su ukrašena perlicama, dugmićima i ukrasnim trakicama te napunjena lavandom.
Na radionici su sudjelovale učenice 7. i 8. razreda naše škole i članice DND-a grada Valpova. Uz poticanje kreativnog izričaja i druženje, sudionici su upoznali tehniku veza i vježbali finu motoriku ruku.Naši učenici sudjelovali u radionici Društva Naša djeca
Atmosfera je bila radna i vesela, bilo je i polomljenih igala 🙂

Na kraju su se mnogi zaljubili u svoje proizvode,učenice su ponosno ponijele kući svoju rukotvorinu,a jedan dio je izložen u Gradskoj knjižnici i može se kupiti po cijeni koju kupac sam odredi (dobrovoljni prilog za rad Društva Naša djeca Valpovo).
Zahvaljujemo svima na sudjelovanju, knjižnici na prostoru i kupcima nastalih rukotvorina koji će svojim dobrovoljnim prilogom pomoći rad udruge!

Iva Černošek