Posjet čelnika Grada našoj Školi

Našu Školu danas su posjetili uvaženi gosti, gradonačelnik Valpova, Matko Šutalo i zamjenica gradonačelnika, Ana Brajnović.
Drage goste ravnatelj je upoznao s aktualnostima u školi (obnova kuhinje i blagovaonica u podrumu, termini realizacije projekta obnove matične škole) te ih upoznao s domaćinstvom naše Škole Plenuma HDGPP-a (krovna organizacija glazbenih i plesnih škola Hrvatske) koja će se održati od 24. do 26.04.2018. uz planiranu nazočnost 60-tak ravnatelja glazbenih škola iz cijele Hrvatske.
Razgovaralo se i o projektu Glazbene škole u Valpovu uz zajednički zaključak da mali glazbenici iz Valpova svakako zaslužuju bolji prostor i uvjete od ovih koje trenutno imaju te da će se po tom pitanju uskoro naći ponajbolja rješenja.
Gosti su upoznati i s radom školske zadruge “Karašica” te planovima za izgradnju učionice u prirodi i meteorološke stanice u dvorištu Škole. Veselimo se zajedničkoj suradnji i zahvaljujemo na posjeti.