Prijem kod župana

22 prosinca 2017. župan Osječko-baranjske županije primio je predstavnike školskih sportskih društava, sportskih klubova i sportaše naše županije koji su ostvarili značajniji rezultat na državnoj ili svjetskoj razini u prošloj godini. Među inima našlo se i naše školsko sportsko društvo “Jovalija” iz osnovne škole Matija Petar Katančić iz Valpova sa dva plasmana na državno natjecanje, osvojenim prvim mjestom iz rukometa u kategoriji 5 i 6 razreda i gimnastike – dječaci sa osvojenim trećim mjestom. Župan je uručio prigodne nagrade za ostvarene rezultate predstavnicima klubova, društava i sportašima te im se zahvalio za predstavljanja naše županije i države na natjecanjima, i poželio im sreću u daljnjem radu i natjecanju. Najuspješnije ŠSD je proglašeno školsko sportsko društvo “Filipović” iz Osijeka, dok smo mi bili drugo najuspješnije školsko sportsko društvo u našoj županiji. Ove školske godine se nadamo prvom mjestu u kategoriji najuspješnijih školskih sportskih društava.

Na prijem kod župana su išli: Zlato Ištvanović kao trener gimnastičara, Karlo Tivanovac predstavnik rukometaša, Domagoj Gvozdić predstavnik gimnastičara, ravnatelj Dalibor Košutić i nastavnik tjelesnog Marko Skelac.

Prijem kod župana