Obavijest učenicima br. 3./2018.

I.

U četvrtak, 1. studenog 2018. godine obilježavamo blagdan Svih svetih, stoga je taj dan neradni.
U petak, 2. studenog je radni dan i nastava se odvija po redovitom rasporedu u Matičnoj školi, dok za Područne škole i Glazbenu školu nije nastavni dan.

II.

Akcija skupljanja starog papira koja je trebala biti organizirana u četvrtak, 25. listopada premješta se za četvrtak, 8. studenog 2018. godine od 11.00 do 14.00 sati, pa pozivam sve učenike i djelatnike Škole da sudjeluju u prikupljanju.

III.

Čestitam svim učenicima i djelatnicima naše Škole za izvrsno organiziran i realiziran 7. Katančićev jesenski sajam. Lijepo vrijeme pomoglo nam je u ostvarivanju svih zadanih ciljeva (obilježavanje Dana kruha, Dana hrane i Dana jabuka) te se ovom prilikom od srca zahvaljujem roditeljima, bakama i svim ostalima koji su nam pomogli da nakon sajma budemo istinski sretni i zadovoljni. Kako smo i najavili, na proljeće krećemo izgradnju učionice u prirodi u dvorištu naše Škole.

Valpovo, 30. listopada 2018. godine

                                                                                                              Ravnatelj
Dalibor Košutić, prof.v.r.