Vrijedna donacija ulja

U sklopu projekta Školski obrok za sve ravnatelj naše škole, gospodin Dalibor Košutić, uz ravnatelje OŠ A. Harambašića iz Donjeg Miholjca i Osnovne škole Drenje, 29. listopada od osječke tvrtke BB OIL primio vrijednu donaciju hladno prešanog ulja od slavonskih uljarica suncokreta i repice za potrebe pripreme hrane za djecu, i to u količini od 128 boca. Ulje je proizvod osječke tvrtke BB OIL. Naša škola surađuje s domaćim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima i obroke priprema od njihovih proizvoda, a sada će oni biti još ukusniji i kvalitetnije pripremljeni na domaćem ulju.

Zahvaljujemo Županiji koja je izdvojila i prepoznala ove tri škole kao najuspješnije u provođenju projekta Školski obrok za sve koji svakom učeniku naše Škole osigurava obrok i poduzeću BB OIL na ovoj vrijednoj donaciji.