Memorijalna utrka „Život za život“

U srijedu, 3. travnja u znak sjećanja na akciju Baranja i poginule pripadnike 107. brigade HV, a u sklopu obilježavanja 27. obljetnice toga događaja organizirana je šesta po redu utrka „Život za život“. Sudjelovalo je 90 učenika naše škole što je do sada rekordan odaziv. Ukupna dužina staze je 3,7 km, a trčalo se od spomenika 107. brigade u Valpovu do cilja na trgu u Belišću.

Zapaženije su rezultate naši učenici osvojile u konkurenciji djevojčica 5. i 6. razreda: 1. mjesto Iva Sudarić, 2. mjesto Nera Markota i 3. mjesto Lota Paudenović.

U konkurenciji dječaka 5. i 6. razreda: 1. mjesto Luka Vuković, 2. mjesto Lovro Kutnjak Bardek i 3. mjesto Matija Kos.

U konkurenciji djevojaka 7. i 8. razreda 1. je mjesto osvojila Rea Perak.

U konkurenciji mladića 7. i 8. razreda: 1. mjesto Bepo Katunarić, 2. mjesto Matija Bajer i 3. mjesto Roko Markota. Čestitamo svim učenicima na istrčanoj utrci te na osvojenim medaljama učenicima koji su ih osvojili.

Marko Skelac