Nagrađeni najbolji učenici u Osječko-baranjskoj županiji

Predsjednik Županijske skupštine Dragan Vulin 14. lipnja 2019. godine u sjedištu Osječko-baranjske županije primio je učenike osnovnih i srednjih škola koji su osvojili prva mjesta na županijskim i međužupanijskim natjecanjima te pobjednike državnih natjecanja u tekućoj školskoj godini.
Naši učenici Karla Cvetković i Ivan Bilić su osvojili prva mjesta na županijskim natjecanjima te su pozvani sudjelovati na svečanom primanju.
Karla Cvetković je na državnom natjecanju u Poreču osvojila 11. mjesto od 22 učenika iz tehničke kulture, kategorije graditeljstva, dok je Ivan Bilić osvojio prvo mjesto na županijskom natjecanju iz matematike.
Predsjednik Županijske skupštine Dragan Vulin svima je čestitao, istaknuvši da Osječko-baranjska županija provodi niz mjera kojima želi omogućiti ostanak mladih i nakon njihova školovanja.