Bolji uvjeti za naše učenike ove školske godine

Povratak u školske klupe učenicima naše škole zasigurno je lakšim i ugodnijim učinilo nekoliko novosti u školskom prostoru. Sve su učionice oličene, a na prozore su postavljene nove zavjese. Nakon što su klimatizirane učionice na gornjem katu, sada su i u sve učionice u prizemlju montirani klimatizacijski uređaji te će se učenici moći rashladiti, ali i ugrijati ovisno o vremenskim uvjetima.

Na gornjem katu postavljeni su ormarići za učenike razredne nastave, a u dogovoru s gradonačelnikom Grada Valpova svoje će ormariće tijekom ove školske godine dobiti i učenici predmetne nastave te će tako svaki učenik imati svoj ormarić.

Dok je učionica u prirodi u fazi završetka, sve staze oko školske zgrade u potpunosti su asfaltirane pa će i u vanjskom prostoru škole naši učenici kvalitetnije moći provoditi odmore i ostale planirane aktivnosti.