Aikido škola

U dogovoru s ravnateljem naše Škole od srijede, 9. listopada 2019. pokrenuta je Aikido škola za djevojčice i dječake od 9 do 13 godina. Program po kojem se radi odobrio je Hrvatski aikido savez, a treninge vodi školovani trener aikida Hrvatske olimpijske akademije i nositelj crnog pojasa trećeg stupnja. Uz tehnike samoobrane, vježba se koordinacija uma i tijela, kretnje, agilnost, fleksibilnost, a zastupljene su i vježbe padova te vježbe s drvenim oružjem. Po uzoru na drevne samuraje uči se uzajamno poštovati sve praktikante u dojou, prostor u kojem vježbaju i stvari s kojima vježbaju. Treninzi se odvijaju i u suradnji s Regionalnim klubom IPA (International Police Association) Osječko-baranjska. Treninzi aikida odvijat će se u našoj Školi ponedjeljkom i srijedom od 19:30 do 20:30. Sve ostale informacije možete dobiti u Facebook grupi Aikido djeca Slavonije ili na broj mobitela istaknut na plakatu.

Aikido škola