Županijsko natjecanje u šahu i međuopćinsko u futsalu

Iza nas je bogati tjedan sportskih natjecanja učenika naše škole. Na županijskom natjecanju u šahu 29.11.  koje je bilo u Strizivojni naši učenici su osvojili drugo mjesto sa ukupno 7 bodova ( isti broj bodova kao prvoplasirana ekipa ). Od ukupno pet kola koje smo odigrali naša ekipa nema niti jedan poraz, tri neriješena kola sa osvojena tri boda i dvije pobijede u dva kola sa osvojena četiri boda. Sa takvim rezultatom pozicionirali smo se na drugo mjesto odmah iza ekipe iz Osnovne škole Ivana Brlić Mažuranić – Strizivojna, koja ima isti broj bodova kao i mi  i plasirali se na državno natjecanje koje bi trebalo biti 14.12.2021. u Segetu Donjem ( kod Trogira ). Za našu školu su nastupili: Niko Razumović, Sven Perak, Gašpar Bosnić i Toni Fumić.

Županijsko natjecanje u šahu i međuopćinsko u futsalu

Muška futsal ekipa 7. i 8. razreda je nastupila na općinskom natjecanju u futsalu koje se održalo 30.11. u Petrijevcima. Prvu utakmicu smo odigrali protiv osnovne škole iz Bizovca koja je završila neriješenim rezultatom 1 – 1. Drugu utakmicu u skupini smo izgubili protiv osnovne škole iz Ladimirevaca rezultatom 1 – 0. Sa jednim osvojenim bodom nismo uspjeli proći u drugi krug natjecanja. Za našu školu su nastupili: Borna Klasiček, Karlo Jurić, Marin Vidaković, Niko Ivić, Petar Kovačić, Noa Karin, Sebastijan Gligirić, Borna Bogdan, Šimun Vidošić, Damjan Ilija i Mateo Franjić.

Voditelj ekipa: Marko Skelac