Dan škole u PŠ Nard

U petak, 3. lipnja 2022., učenici, roditelji, teta Valerija i učiteljice PŠ u Nardu proslavili su Dan škole. Proslavili smo ga na pikniku u školskim dvorištu uz igre, kavu, kolače i izvrsno društvo s mnogo smijeha. Ovaj dan nam je bio poseban jer naše školsko dvorište krasi nova sjenica. Zahvaljujemo se našem ravnatelju Daliboru Košutiću koji je prihvatio ideju te uvelike pomogao oko pregovora oko gradnje sjenice. Isto tako zahvaljujemo i Gradu Valpovu kao i gradonačelniku Matku Šutalu koji je donirao materijal za izgradnju iste. Zahvaljujemo se i načelniku sela Nikoli Abramiću koji je potaknuo sumještane Narda da pomognu izgradnju sjenice. Veliko hvala glavnom majstori Igoru Stankoviću koji je rado pristao i izgradio sjenicu. Njegov rad krasi naše školsko dvorište te mu je na ponos.

Za kraj jedan citat Paula Coelha: “Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi.“

Sve je ovo za našu djecu koja su naša budućnost.